Sulu spiede Angel juicer ir Nr. 1 pasaulē

Ar Angel Juicer sulu spiedi ir iespējams izspiest sulu praktiski no visiem produktiem, sākot ar granātāboliem un āboliem, līdz pat kviešu graudiem un Sibīrijas baltegles skujām. Neatkarīgi no tā, vai Jums garšo kokteiļi vai sula no viena produkta, vai Jūs vēlaties uzlabot savu labsajūtu ar dabas produktu palīdzību – tagad Jūsu izvēle ir milzīga un tehniski nav ierobežota! ANGEL JUICER palīdzēs Jums realizēt visas Jūsu vēlmes.

Šī sulu spiede sniedz Jums dzīvu sulu

Lai iegūtu pilnvērtīgas sulas, ir ļoti svarīgi, lai dārzeņu un augļu šūnas tiktu labi samaltas, taču procesa laikā nedrīkst pieļaut produktu sakaršanu, jo tā rezultātā iet bojā organismam nepieciešamie enzīmi un vitamīni. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai sasmalcināšanas ātrums būtu pietiekoši lēns. Angel Juicer nodrošina optimālo ātrumu – tikai 82 apgriezieni minūtē. Tā rezultātā ar ANGEL JUICER sula vienmēr saglabā savu dzīvīgo spēki!

Vienkāršība

Šī unikālā un tajā pat laikā vienkāršā konstrukcija ļaus Jums ļoti ātri apgūt ANGEL sulu spiedes darbību. Lai saliktu sulu spiedi pietiek ar uzmavas pievienošanu! ANGEL JUICER ir aprīkota ar pašattīrīšanas sistēmu. Jums ir tikai jāielej nedaudz ūdens (100 – 150 g) tieši padeves atverē. Tāpat Jūs to varat izjaukt ar vienu rokas kustību un ievietot trauku mazgājamajā mašīnā! Viss ģeniālais ir vienkāršs!

Kontakti

Head office:

SIA „ ATIKA GROUP”
Pernavas str. 1- 55, Riga, Latvia
ph./fax: +371 288 92963 

atikagroup05@gmail.com

 

Яндекс© 2011-2019, SIA Atika Group

+371 288 92963