Kādēl tā ir vairāk nekā sulu spiede

 

Šī sulu spiede sniedz Jums dzīvu sulu, kas ir pārpildīta ar enzīmiem un vitamīniem, pateicoties pašam lēnākajam smalcinātāja griešanās ātrumam – tikai 82 apgriezieniem minūtē, tādējādi izvairoties no berzes un produktu sakaršanas.

Lai iegūtu pilnvērtīgas sulas, ir ļoti svarīgi, lai dārzeņu un augļu šūnas tiktu labi samaltas, taču procesa laikā nedrīkst pieļaut produktu sakaršanu, jo tā rezultātā iet bojā organismam nepieciešamie enzīmi un vitamīni. Sula ir dzīvs, organisks produkts. Saule, kas piepilda augus ar enerģiju, aktivizē fermentu darbību. Tomēr, pat pie niecīgākās produkta uzkaršanas, šie fermenti pilnībā tiek iznīcināti un sula zaudē savu dzīvīgo spēki. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai sasmalcināšanas ātrums būtu pietiekoši lēns. Angel Juicer nodrošina optimālo ātrumu – tikai 82 apgriezieni minūtē. Tā rezultātā ar ANGEL JUICER sula vienmēr saglabā savu dzīvīgo spēki!

Sulas izspiešana pat no graudiem un sēklām – trīs zirgspēku malšanas jauda ļauj Jums to paveikt!

zspiest sulu vai vitaminizētu „pieniņu” no graudiem un sēklām ir iespējams tikai ar Angel Juicer! ANGEL JUICER – pasaulē vienīgā sulu spiede, kura var to paveikt pēc iespējas rezultatīvāk, vienlaicīgi saglabājot visus veselīgos vitamīnus.

„Pieniņš”, kas iegūts no nobriedušiem kviešu graudiem…

Izcilā kvalitāte

Konstrukcija, kas ir pilnībā veidota no nerūsējoša tērauda un tiek salikta manuāli, ir izstrādāta ar izcilu precizitāti, izmantojot augstākās klases un kvalitāte ķirurģisko tēraudu sulu spiedes blokā. Iekārta nodrošina izcilu higiēnu, uzticamību un ilgmūžību. Tā ir iekārta, ko Jūs varat nodot saviem bērniem un mazbērniem.

Leguldījumam atbilstoša vērtība!

Salīdzinājumā ar parastajām centrifūgas tipa vai separāta (atdalošā) tipa sulu spiedēm, ar Angel sulu spiedi Jūs vienmēr iegūsiet vairāk sulas – no 30 % līdz 300 % vairāk. Angel izspiež praktiski visu, izņemot akmeņus, un līdz pat pēdējais pilītei! Jūs pat varat sadedzināt sausās atliekas!

Tāpat apmeklējiet mūsu mājas lapas sadaļu Cenas un līdzekļu ietaupījumi

Vienkāršība

Šī unikālā un tajā pat laikā vienkāršā konstrukcija ļaus Jums ļoti ātri apgūt ANGEL sulu spiedes darbību. Lai saliktu sulu spiedi pietiek ar uzmavas pievienošanu!

Viegla kopšana

ANGEL JUICER ir aprīkota ar pašattīrīšanas sistēmu. Jums ir tikai jāielej nedaudz ūdens (100 – 150 g) tieši padeves atverē. Tāpat Jūs to varat izjaukt ar vienu rokas kustību un ievietot trauku mazgājamajā mašīnā! Viss ģeniālais ir vienkāršs!

Sulu spiede ar 3 zirgspēku malšanas jaudu

Pateicoties tās precīzajai konstrukcijas sistēmai ar diviem rotoriem – smalcinātājiem, jaudīgu motoru un trīs pakāpju filtrēšanas sistēmai, ANGEL JUICER ir spējīga sasmalcināt celulozes šķiedras, sasmalcināt dārzeņu un augļu šūnas, ekstrahēt barības vielas, kas ir „ieslēgtas” iekšā, tādējādi ļaujot iegūt sulu ar daudz intensīvāku, piesātinātāku krāsu un daudz saldāku, izteiktāku garšu. Mūsu sula ir ne tikai veselīgākā, tā ir arī daudz garšīgāka!

Kontakti

Head office:

SIA „ ATIKA GROUP”
Pernavas str. 1- 55, Riga, Latvia
ph./fax: +371 288 92963 

atikagroup05@gmail.com