Sulu spiede Angel juicer ir Nr. 1 pasaulē

Ar Angel Juicer sulu spiedi ir iespējams izspiest sulu praktiski no visiem produktiem, sākot ar granātāboliem un āboliem, līdz pat kviešu graudiem un Sibīrijas baltegles skujām. Neatkarīgi no tā, vai Jums garšo kokteiļi vai sula no viena produkta, vai Jūs vēlaties uzlabot savu labsajūtu ar dabas produktu palīdzību – tagad Jūsu izvēle ir milzīga un tehniski nav ierobežota! ANGEL JUICER palīdzēs Jums realizēt visas Jūsu vēlmes. Tās funkcijas neaprobežojas tikai ar sulām, Jūs tāpat varat izbaudīt vitaminizētu „pieniņu” no nobriedušiem kviešu graudiem, sezama sēklām, saulespuķu sēklām, ķirbju sēklām, linsēklām un citām sēklām… Sulu spiede Angel ir ideāli piemērota vārpatām, miežiem, ārstniecības augiem un dzinumiem.

Šī revolucionārā konstrukcija ir pilnībā veidota no nerūsējoša tērauda un ietver sevī presēšanas sistēmu ar dieviem rotoriem – smalcinātājiem, kas ar 3 zirgspēku jaudu tiek griezti ļoti nelielā ātrumā, ar 82 apgriezieniem minūtē (pats piemērotākais ātrums), ļaujot saglabāt sulā visus dzīvos enzīmus un barības vielas.

Angel Juicer ļauj Jums arī ietaupīt pat tad, ja Jūs spiežat sulu tikai vienam cilvēkam, tomēr vislabāk ietaupījums ir redzams, ja Jūs gatavojat sulu visai ģimenei. Angel Juicer iespējas, kas ietver sevī sulas spiešanu ar aukstās presēšanas metodi, pārsniedz parasto centrifūgas tipa vai separāta (atdalošā) tipa sulu spiedes iespējas. Sulas daudzums, ko Jūs iegūsiet ar Angel Juicer vienmēr būs lielāks – no 30% līdz pat 300% vairāk sulas!

Kontakti

Head office:

SIA „ ATIKA GROUP”
Pernavas str. 1- 55, Riga, Latvia
ph./fax: +371 288 92963 

atikagroup05@gmail.com