Dzīvā sula

Šodien "Angel" sulu spiede ir neapstrīdams līderis starp ierīcēm kuras izspiež vitamīniem bagātu dzīvo sulu. Var droši teikt, ka "Angel" – tā ir labākā sulu spiede, kas jebkad ir radīta.

Kāpēc sulas ir svarīgas mūsu veselību un kādām tām ir jābūt? Svaigi augļi un dārzeņi satur svarīgus vitamīnus un minerālvielas, kas nepieciešami mūsu veselībai. Bet mēs ne vienmēr mums izdodas apēst vajadzīgo daudzumu. Arī cietvielu gremošan un pārstrādāšana prasa daudz enerģijas un daudz ilgāku laiku. Vieglākais veids, kā ātri un efektīvi "uzlādēt" Jūsu ķermeni ar vitamīniem ir sula.

Svaigi dārzeņi un augļi ir arī fermentu avots (sarežģītu olbaltumvielu molekulu un to komplektu avots), kas nepieciešams, lai organismā atjaunotu šūnas, pārveidotu uzturvielas enerģijā, kā arī, lai pasargātu organismu no kaitīgām baktērijām un dziedinātu brūces. Fermenti - ļoti trausla viela, kuri tiek iznīcināti pie jebkuras termiskas apstrādes: pie 38-40°C temperatūrā, tie kļūst inerti, un 43°C temperatūrā - mirst.

Mūsdienu ekoloģijas stāvoklis un lauksaimniecības tehnoloģijas attīstība liek mums aizdomāties par to, cik ekoloģiski ir dārzeņi un augļi ko mēs pērkam. Kā minimums, viņi tiek pakļauti ķīmiskai apstrādei, lai iznīcinātu kaitēkļus, savas produktivitātes paaugstināšanai. Visu šo ķimikāliju uzkrāšana, ar apšaubāmu labumu cilvēka ķermeņa vielu audos nonāk augļu un dārzeņu celulozē. Šī starp šūnu sienu uzpilde ar molekulām un atomiem ir dārzeņu vai augļu sula.

Sulas - ir ne tikai garšīgas, bet arī ļoti noderīgas Jūsu organismam un veselībai. Pareizi izspiestas dzīvās sulas uzlabos Jūsu veselībs stāvokli, dos Jums enerģiju, papildinās Jūsu ķermeni ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem, pozitīvi ietekmēs jūsu izskatu. Mēs iesakām Jums pareizo sulu - Dzīvo sulu, kas izspiesta ar sulu spiedi "Angel".

Ar unikālo "Angel" sulu spiedi, Jūs varat iegūt "dzīvot" vitamīnu sula mājās: lēnie rotējošie smalcinātāji kas griežas ar 3 zirgspēku un zemu darbības ātrums (82 apgr / min) novērš siltuma rašanos produktu spiešanas procesa laikā un ļuaj saglabāt sulā visus enzīmus un vērtīgās barības vielas. Sulu spiede "Angel" dod gandrīz sausas izspaidas. Sulu spiede "Angel" spiež sulas praktiski no visiem produktiem, sākot ar granātābolu un ābolu un beidzot ar kviešu graudu asniem un Sibīrijas dižegles skujām. Tās funkcionalitāte neaprobežojās tikai ar sulām, Jūs varat izbaudīt arī vitamīnu pieniņu, kas gatavots no kviešu graudu asniem, no sezama, saulespuķu, ķirbju, lina sēklām. Sulu spiede „Angel” ideāli piemērota sulas spiešanai no puraviem, miežu graudiem, ārstniecisko augu lapām un dzinumiem. Sulas no "Angel" - ir vitamīniem bagātas, ar nepārspējamu garšu un kvalitāti!

Head office:

SIA „ ATIKA GROUP”
Pernavas str. 1- 55, Riga, Latvia
ph./fax: +371 288 92963 

atikagroup05@gmail.com