Cenas, ietaupījumi un garantijas

Angel 5500 Luxury - 1190 
Angel 7500 Luxury - 1285 
Angel 8500S Luxury - 1599 

1

 

„Zelta sivēns” – Korejas finansiālās labklājības simbols

 

Letaupījums, ko sniedz Jums Angel Juicer, svārstās no 30 līdz 300 %!!! Jūs par to varat pārliecināties mūsu demonstrāciju laikā.

Daži mūsu demonstrāciju piemēri

21. Izspiedīsim sulu no 1 kg burkānu ar jebkuru centrifūgas tipa sulu spiedi. Rezultāts – 490 ml sulas. Burkānu atliekas ir diezgan mitras un daudzas saimnieces, kurām ir žēl izmest šīs atliekas, kuras itin labi vēl var izmantot ēdiena pagatavošanai, dažkārt no burkānu atliekām pagatavo burkānu kotletes…

2. Paņemsim burkānu atliekas, kas palika pāri pēc sulas spiešanas centrifūgas tipa sulu spiedē un izspiedīsim tās, izmantojot ANGEL sulu spiedi. No šīm atliekām mēs iegūstam vēl 320 ml sulas!!!

Ieguvumi ir acīmredzami!

3. Paņemam 150 g kviešu asnu un izspiežam no tiem sulu ar ANGEL sulu spiedi. Iegūstam 140 ml aromātiskas sulas. Kviešu graudu asnu atliekas ir sausas. Aizdedzinām – tās deg! Tas ir iespējams tikai ar ANGEL!

4. Mēs varam veikt salīdzinājumu reālajā laikā, izmantojot jebkuru produktu. Iegūto rezultātu atšķirības Jūs varat aplūkot mūsu salīdzinājuma tabulā.


Un tagad paskaitīsim…

3

Vidējā cena par 1 kg dažādu produktu (sākot ar lētiem burkāniem, līdz pat dārgajiem granātāboliem un ananāsiem) ir aptuveni 3 €. No 1 kg produktu ar parasti sulu spiedi Jūs iegūsiet aptuveni 0,5 litri sulas (piemēram, no burkāniem). Lai iegūtu 1 litru sulas dienā (pa 1 glāzei katram no četriem ģimenes locekļiem), ir nepieciešams iztērēt 3 * 2 = 6 . Gada laikā Jūs iztērēsiet 2190 .

Ar ANGEL sulu spiedi Jūs ietaupīsiet vismaz 30 %, kas nozīmē, ka ar ANGEL sulu spiedi viens litrs dienā gada laikā Jums izmaksās 1530 .

Bez ANGEL Jūs katru gadu izsviežat vējā aptuveni 660 !


Angel – tā ir augstākās klases sulu spiede.

Nav šaubu, ka Angel ir iekārta, ko Jūs varat nodot saviem bērniem un mazbērniem!

Konstrukcija, kas ir pilnībā veidota no nerūsējoša tērauda un tiek salikta manuāli, ir izstrādāta ar izcilu precizitāti, izmantojot augstākās klases un kvalitāte ķirurģisko tēraudu sulu spiedes blokā.

Iekārta nodrošina izcilu higiēnu, uzticamību un ilgmūžību.

Katrai Angel Juicer sulu spiedei ir unikāls identifikācijas numurs – firmas uzlīme, kas atrodas iekārtas apakšā. Pievērsiet uzmanību tam, lai šis numurs tiktu ierakstīts Jūsu garantijas talonā.

Iekārta nodrošina izcilu higiēnu, uzticamību un ilgmūžību.

Garantija - 3 gadi

Mēs nepārdodam Angel Juicer interneta veikalos. Mūsu garantija netiek piemērota produktiem, kas iegādāti interneta veikalos.

Head office:

SIA „ ATIKA GROUP”
Pernavas str. 1- 55, Riga, Latvia
ph./fax: +371 288 92963 

atikagroup05@gmail.com